Zbiórka dla Warszawskiego Schroniska Na Paluchu

Kochani wybaczcie, ale nareszcie jest... na maxa spóźniona, mini relacja ze zbiórki dla Schroniska na Paluchu. 

Pomoc organizowana była dla udziału geriatrii Warszawskiego schroniska. Staruszkom marzną dupcie, poza tym dość często zdarza im się ubrudzić posłanka. Pracownicy i wolontariusze nie nadążają z praniem. Dlatego tez, dziękując wszystkim Przyjaciołom z okazaną pomoc i przekazane posłanka, koce, ręczniki... nieustannie prosimy o więcej. 

null

Bagażnik PsioStrefowego auta zapełniony był po brzegi. Rozpakowywanie i przegląd przywiezionych rzeczy nadzorował Marley, sprawdzał co przywiozłam, czy ładne i praktyczne.. ;) Oczywiście nie pogardził też ciasteczkiem. 

Marley poleca się do adopcji... jak widać wszechstronnie uzdolniony z niego chłopak, a przy tym niezwykle przyjacielski i sympatyczny. Ma około 11 lat. Jego schroniskowy nr - 1143/15. Czeka na swój dom w Schronisku na Paluchu w Warszawie, kontakt bezpośredni całodobowy w sprawach zwierząt:22/ 8460236, 22/ 8681579.

null

Pamiętajcie, że pomoc dla schronisk trwa cały rok, ale szczególnie teraz, gdy zbliża się zima szczególnie potrzebne jest nasze wsparcie. Często w  schroniskach brakuje praktycznie wszystkiego: smyczy, szelek, obroży, karmy, misek, kocy i wszystkiego co może posłużyć za posłanie, ale co można uprać - nie przywoźcie np. kołder z pierza. 

Życzę owocnego przyglądania szaf i pawlaczy... oraz, zwłaszcza zwierzakom, łagodnej zimy.  

                                                                                                                           Julia Branderska