Projekt Prezent - czyli jak zostać Psim Sw. Mikołajem...

Kochani, Psia Strefa dołączyła do zacnego grona i ruszamy z akcją Projekt Prezent - Wspomóż kolego psa bezdomnego vol. 2.

null

Dora do zaprzęgu się nie nadaje, postanowiła więc zostać Miłajową i nadzorować zbiórkę prezentów.

Ale od początku... Projekt Prezent to akcja charytatywna mająca na celu obdarowanie wybranego psa z fundacji, domu tymczasowego czy też przytuliska, całą górą prezentów :-)

My wybraliśmy Fokusa z Fundacji Zwierząt Bez Domu Vendi Vigilas. Fundacja ma pod swoją opieką psy starsze i najbardziej pokrzywdzone. 

null

FOKUS

Fokus większość życia spędził tragicznych warunkach, czego świadectwem są chociażby jego łapki - jedna źle zrośnięta po złamaniu, a druga zdeformowana. Po pomoc dla Fokusa zadzwoniła siostra właściciela, niestety dopiero po ok. 10 latach jego ciężkiego losu. Na szczęście emeryturę spędza wśród troskliwych ludzi z Fundacji, którzy w opiece i utrzymaniu Fokusa, i innych psiaków potrzebują naszej pomocy. 

JAK POMÓC?

Zbieramy prezenty czyli wszelkie przydane dla psiaków rzeczy: karmę, smakołyki, posłania, smycze, obroże, szelki, miski, preparaty przeciwko kleszczom, podkłady higieniczne (staruszki często nie trzymają moczu...), zabawki,...

Wszystkich, którzy chcą nam pomóc w przygotowaniu paczki proszę o kontakt (najlepiej mailowy). Podarunki można przesłać lub przywieźć do mnie- adres podam do prywatnej wiadomości, lub w Warszawie możemy się umówić na przekazanie prezentów.

Na bieżąco będę informować na naszym profilu na FB (https://www.facebook.com/PsiaStrefa.Warszawa) o postępach w napływie prezentów. 

Zbiórka trwa do 14 grudnia. Potem wszystko pakuję do - mam nadzieję - wielkiego kartonu, wypisuję kartkę świąteczną i wysyłam do Fokusa i jego kolegów. 

Proste prawda? Zatem do dzieła. Psiaki na nas liczą... :)

                                                                     Julia Branderska